Підписання меморандуму між НТУУ “КПІ” та компанією “Huawei Ukraine”

dsc0480714 вересня 2016 року працівники і студенти НТТУ “КПІ” стали свідками події надзвичайного значення – підписання Меморандуму про взаєморозуміння між КПІ, Науковим парком і компанією “Huawei Ukraine LLC”.  Щоб гідно оцінити рівень цього явища, варто відзначити, що китайська компанія Huawei – виробник мережевого і комунікаційного устаткування – є одним із беззаперечних світових лідерів у сфері інформаційно-кумунікаційних технологій. Меморандум підписали генеральний менеджер “Huawei Ukraine” Чжоу Хаодзе, ректор НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського” академік НАН України Михайло Згуровський та генеральний директор Наукового парку “Київська політехніка” Володимир Гнат. Угоду з компанією такого рівня КПІ укладає вперше.

Підписаний Меморандум визначає основні принципи співпраці у трьох основних напрямах – освіті, науці та інновацях:

• Виплата компанією Huawei стипендій успішним студентам КПІ, враховуючи їх досягнення у навчанні та науковій роботі0-02-01-877a5a8112cdf17769e8f262f2a157dd1c3b8dfe65e7b5fd213b0c48d73c3e3d_full
  • Можливість стажування студентів КПІ в компанії Huawei Ukraine
  • Програма “Насіння для майбутьнього”
  • Створення наукової лабораторії Huawei Ukraine в КПІ
  • Організація спільних науково-практичних конференцій
  • Спільні наукові публікації в Україні і за кордоном
  • Спільні інноваційні проекти
  • Спільні дослідження і проекти по комерціалізації накопичених знань, технологій і обладнання

Зроблено перший крок, тепер КПІ необхідно рухатись вперед і у повній мірі використати всі можливості кооперації з таким потужним партнером. Повністю підтримуємо девіз компанії Huawei: “Зроби це можливим!” (Make it Possible!) Робота тільки починається.

Репортаж з церемонії videokamera

Huawei в цифрах:

–  Рішення і продукція Huawei включають 3 напрямки роботи:

1. Розповсюдження і подання інформації: смартфони, планшети, пристрої для мобільного і домашнього інтернету;
  2. Обслуговування глобальних операторів: Мобільні мережі, фіксовані мережі, програмне забезпечення і базові мережі, корпоративні мережі, з’єднання машина-машина, управління з’єднанням;
  3. Високоприбуткові галузі: Інфраструктура дата-центрів, аналітичні платформи для великих даних, хмарні сервіси

– Продукцію фірми Huawei використовують 45 з 50 провідних мобільних операторів світу (77% ринку)

– Устаткування Huawei обслуговує 1/3 населення Землі

– Компанія є світовим лідером в розробці 5G телефонії

– 228 місце в FORTUNE GLOBAL 500  та 1 місце в сегменті*

– 50-е місце в рейтингу найдорожчих брендів світу*

– 176 000 працівників – з них 79 000 зайняті науковими дослідженнями*

– Річний дохід USD 60,8* млрд., з них 10% виділяється на наукові дослідження

– Річний прибуток USD 4,5 млрд*.

– 50 000 + патентів*

– Учасник 300+ організацій по стандартизації, 43 000+ поданих пропозицій*