Підприємництво для всіх: досвід Ізраїлю

В університетах та коледжах Ізраїлю, який може пишатися найбільшою в світі кількістю стартапів на душу населення, широко поширились навчальні курси з підприємництва. Вони спрямовані на те, щоб озброїти студентів вкрай необхідними теоретичними та практичними знаннями щодо наставництва, використання мереж та досвідом спілкування з інвесторами відносно фінансування бізнесу.

Єврейський університет з Єрусалиму пішов ще далі – у ньому хочуть зробити підприємництво одним із обов’язкових курсів для всіх своїх студентів – не тільки для інженерів, але і для істориків та філософів. “У цьому столітті, коли ви йдете вперед у житті, працюєте на виробництві чи надаєте послуги, вам потрібно бути інноваційним та підприємливим”, – сказав Амнон Декел, керуючий директор новоствореного в університеті Центру підприємництва.

Університет планує підсилити свій навчальний план за допомогою проектного навчання, включаючи курси та семінари для підприємців. Ті студенти, які мають творчі ідеї та хочуть досягти успіху в будь-якій галузі, будуть заохочуватись до участі в акселераторських програмах, а також можуть отримати університетське фінансування своїх ініціатив.

Джерело інформації