Продовження лекцій Академії цифрових технологій і підприємництва GISU

Тривають онлайн лекції Академії цифрових технологій і підприємництва, організованих в рамках співпраці з Альянсом університетів міст-побратимів м. Гуанчжоу Alliance of Guangzhou International Sister-City Universities (GISU). Дві з таких чергових міжнародних лекцій і вебінарів вже успішно провели викладачі Факультету менеджменту та маркетингу КПІ імені Ігоря Сікорського.

Перший вебінар 26 жовтня 2022 р. був організований викладачами кафедри економічної кібернетики  на тему: “Розвиток інтелектуальної економіки: виклики vs можливості”. Координатор – Катерина Бояринова, д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної кібернетики.

Другий вебінар організували і провели викладачі кафедри міжнародної економіки 22 листопада на тему: “Міжнародне науково-технічне співробітництво та Підприємництво 4.0”. Координатор – Сергій Войтко, д.е.н., професор, завідувач кафедри міжнародної економіки.

Вебінари пройшли цікаво, фахово та успішно. Факультет менеджменту і маркетингу та організатори заходів отримали подяку від Академії цифрових технологій і підприємництва та учасників вебінарів.

Запрошуємо до участі в наступних вебінарах. Детальну інформацію про кожен з них можна знайти на сайті Департаменту міжнародного співробітництва КПІ ім. Ігоря Сікорського https://icd.kpi.ua/?p=13262 .

Інформація про доступ до зустрічей Zoom буде надаватися зареєстрованим учасникам напередодні початку кожної програми.