Програма ЄС «European Union Visitors Program 2021»

До уваги молодих учених!

Представництво ЄС в Україні анонсувало програму візитів «European Union Visitors Program 2021» (EUVP). Кінцевий термін подачі заявок – 16 березня 2020 р.

Програма EUVP запрошує молодих, перспективних лідерів країн поза межами Європейського Союзу відвідати Європу, щоб вони змогли оцінити інституції, політику, цінності та людей ЄС, з метою покращення взаєморозуміння між професіоналами з країн, які не є членами ЄС, та їхніми партнерами з ЄС.

EUVP спонсорується та керується спільно Європейським Парламентом та Європейською Комісією. EUVP пропонує індивідуальні 5-8-денні програми зустрічей з посадовими особами ЄС у Брюсселі та / або Страсбурзі. Всі програми координуються та організовуються Секретаріатом EUVP, а не окремими учасниками. Витрати на проїзд та добові покриваються EUVP.

Більш детальну інформацію про програму можна знайти на веб-сайті http://europa.eu/euvp.

Заявку на участь у програмі можуть подати громадяни України, які мають інтерес до кар’єри в ЄС. Ідеальними є кандидати у віці 30-40 років, професіонали у галузі, де отриманий від EUVP досвід сприятиме покращенню їхнього розуміння ЄС та допоможе кар’єрному росту. Бажано мати базові знання про інституції ЄС (https://europa.eu/european-union/about-eu/institutions-bodies_en) та їх функціонування. Учасники EUVP повинні вільно володіти принаймні однією з мов ЄС.

До переліку категорій учасників входять також  науковці / аналітичні центри. Зокрема, відповідальні за викладання чи дослідження в галузях інтересів ЄС.

EUVP не запрошує студентів. Учасники зобов’язані мати університетську освіту або отримати еквівалентну підготовку та мати стаж роботи декілька років у обраній кар’єрі / галузі.

Порядок подання заявки та процес відбору кандидатів детально викладено за посиланням:
https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/74603/call-interest-european-union-visitors-program-2021-deadline-applications-16-march-2020_en

Бажаємо успіху!