Розвиток співпраці між Азербайджаном і Туреччиною у сфері освіти

Триває візит делегації Міністерства освіти Азербайджану на чолі з міністром освіти Джейхун Байрамовим до Туреччини.

В ході зустрічі обговорюються питання співпраці в галузі освіти між братніми країнами.

Міністр Джейхун Байрамов зазначив, що існує необхідність підготовки азербайджанських докторантів з різних спеціальностей в турецьких університетах, і азербайджанська сторона зацікавлена в тому, щоб Управління у справах співвітчизників за кордоном і споріднених громад при уряді Туреччини розглянуло можливість збільшення квоти для Азербайджану в цій області.

На зустрічі обговорювалися питання видачі подвійних дипломів між Азербайджанським медичним університетом і університетом Хаджеттепе.

Під час перемовин ректор університету Хаджеттепе Халук Озен зазначив, що Хаджеттепе – один з найстаріших університетів Туреччини, розповів про його досягнення, високі технічні можливості та методи навчання та наголосив, що вони готові до співпраці з Азербайджаном у сфері освіти в усіх напрямках.

Джерело інформації