Співдружність, спрямована на інновації (Білорусь)

Гомельський державний університет імені Ф. Скорини та технопарк “Корал” уклали договір про співпрацю.

Як відзначають в вузі, договором визначено перспективи спільної діяльності. Партнери будуть розробляти і реалізовувати інноваційні проекти з використанням науково-технічного, інноваційного і маркетингового потенціалу обох сторін. У майбутньому на базі технопарку «Корал» студенти Гомельського держуніверситету зможуть проходити виробничу, навчальну та переддипломну практику. Співпрацею передбачається організація спільних виставок, семінарів, конференцій, конкурсів та круглих столів. Буде налагоджено і безперервний обмін консультаціями, досвідом наукової та інноваційної діяльності.

За словами ректора вузу С. Хахомова, договір розрахований на довгострокову співпрацю і принесе сторонам максимальну користь.

Джерело інформації