Тиждень підготовки міжнародного персоналу для країн програми Еразмус+

З 27 по 31 травня 2019 р.  на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського вперше відбувся Тиждень підготовки міжнародного персоналу для країн програми Еразмус+. Університет приймав 15 учасників з Норвегії, Італії, Німеччини, Польщі, Франції, Великобританії, Чехії, Туреччини та Люксембургу!

Протягом п’яти днів ми обмінялися найкращими практиками з управління проектами, співпраці та партнерства за програмою Erasmus+ ICM (KA1). Адміністративний склад, науково-педагогічні працівники обмінялися професійним досвідом, студенти отримали нові знання та враження.

Учасники тижня ознайомилися з організацією та наданням освітніх послуг, специфікою організації навчального процесу в закладах вищої освіти, можливостями кар’єрних перспектив. відбулося розширення професійних та особистих зв’язків. Це цікавий та корисний досвід.

Ми вельми вдячні партнерам нашого університету за приділений час. За результатами університет вже очікує нових гостей у червні.

Фото надані відділом академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.