Топ-університети Південної Кореї збільшують набір першокурсників

Основні університети в Сеулі, Південна Корея, набиратимуть більше першокурсників під час регулярного прийому в 2022 навчальному році. При цьому будуть зменшені переваги та пільги для вступу, якими завжди користувалися студенти більш заможного походження .

Корейська рада з університетської освіти оголосила про плани прийому на 2022 навчальний рік для 198 університетів по всій країні. Згідно з планом, престижний Сеульський національний університет, Університет Йонсея та Корейський університет розширять регулярний прийом від 30% до 41% від загальної кількості здобувачів освіти. Для порівняння: зараз відсоток студентів першого року навчання становить від 20% до 30% від загальної кількості студентів.

Цей крок відбувається на  фоні соціальних проблем, таких як завеликий відсоток студентів, які зараховуються через різні процедури раннього прийому. Такі процедури є нібито вигідними претендентам із заможних верств населення, де зосередженн йде більше на позакласних заходах. Слід відмітити, що останнє повідомлення від Корейської ради з університетської освіти з’явилося після того, як Міністерство освіти пообіцяло підвищити рівень справедливістості процесу прийому абітурієнтів, розширивши рамки вступу до 40% у строк до 2023 року. Ця обіцянка, в свою чергу, стала наслідком минулорічного скандалу навколо історії зі вступом колишнього міністра юстиції Чо Кука та його дітей.

Більше інформації  – за посиланням: