У конференції ELNANO-2020 беруть участь дослідники з 25 країн

22 квітня 2020 року на базі факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу 40-ва Міжнародна науково-технічна конференція IEEE «ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY» («Електроніка і нанотехнології») – ELNANO-2020.

Особливістю сьогоднішньої конференції є те, що через карантинні заходи вона проходить в онлайн-режимі. Це накладає на учасників певні додаткові умови, про які організатори заздалегідь повідомили на сайті заходу: у разі включення доповіді до програми конференції, автори мусили представити не лише її тези, але й презентаційний файл з голосовим супроводом. Ці матеріали були розміщені на сайті, і протягом роботи конференції учасники повинні відповідати на запитання своїх колег з інших дослідницьких організацій та країн.

Науковці працюватимуть у трьох секціях: «Micro- and Nanoelectronics» («Мікро- та наноелектроніка»), «Biomedical Electronics and Signal Processing» («Біомедична електроніка і обробка сигналів») та «Electronic Systems» («Електронні системи») (робочою мовою конференції є англійська, тому назви секцій подаються англійською).

Географія одного з найвідоміших у світі наукового форуму цього року була не набагато меншою, ніж торік: якщо в 2019 році в ній взяли участь представники 28 країн, то нині – 25! Це пояснюється тим, що конференція ELNANO є одним із головних щорічних наукових заходів у галузі для науково-технічного загалу всього світу.

Заходи в межах конференції проходитимуть упродовж 22-24 квітня. Докладніше про програму та розклад її роботи ви можете ознайомитись, відвідавши сайт: http://elnano.kpi.ua/.

За матеріалами https://kpi.ua/2020-elnano