У США започатковано онлайн-навчання для першокурсників-іноземців

Три американські ВНЗ разом з онлайн-провайдером StraighterLine та компанією Campus3, яка спеціалізується в організації навчального процесу,  створили програму ‘First-Year Online Value’  – «Перший рік в он-лайн», яка дозволяє іноземним студентам в очікуванні візи не гаяти час, а розпочати навчання, не залишаючи своєї країни.

«Залучення іноземних студентів до США стає все жорсткішим», – пояснив генеральний директор Campus3 Ендрю Субріан.

Тому он-лайн навчання в одному з ВНЗ – Фішерському коледжі в Бостоні, Національному університеті Луї в Чикаго або Коледжі Нової Англії в Нью-Гемпширі  дасть можливість студентам заробляти річну кількість навчальних кредитів, які будуть зараховані при подальшому навчанні, причому коштувати це буде лише $ 2000 за семестр.

Це дає змогу студентам після приїзду до США або Канади розпочати навчання зразу ж на другому курсі,  зекономивши понад $ 40 000 доларів – залежно від обраного університету та міста. Крім того домашнє онлайн-навчання студентів дає їм додаткову економію в середньому 10 000 доларів на рік, які вони повинні були би витратити на оплату житла і проживання.

Програма спрямована у першу чергу на  студентів з Індії, Південної і Південно-Східної Азії та Близького Сходу, де Campus3 має  рекрутингову базу.

Джерело інформації