Українська мова в турецькому університеті

В Карабюкському університеті (Туреччина) з наступного року будуть викладати українську мову. Про це написав посол України в Туреччині Андрій Сибіга в своїй сторінці в Тwitter. Карабюкський університет є державним вищим навчальним закладом Республіки Туреччина. Його було засновано у 2007 році разом з 17-ма новими університетами. Девіз вишу – «Your Home for Contemporary Education», тобто «Ваш Дім для Сучасної Освіти».

В структурі Карабюкского університету 4 інститути (Інститут соціальних наук, Інститут медичних наук, Інститут природничих наук, Металургійний інститут), 12 факультетів (понад 70 профілів), 3 коледжі, 7 ПТУ, вищих і професійно-технічних шкіл (наприклад, «Вища школа по догляду за літніми», «Школа харчування та дієтології», «Вища школа управління бізнесом»). Сьогодні тут навчається 22 тисячі студентів.

30 листопада 2017 в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч адміністрації університету з представниками Карабюкського університету, в ході якої обговорювалися можливості співпраці турецьких і українських університетів у технічній сфері, зокрема підписання договорів за програмами Мевлана і Еразмус.

Наразі між Карабюкском університетом та КПІ ім. Ігоря Сікорського укладено договір про співпрацю і намічені шляхи подальшого співробітництва.

Джерело інформації