В спільний білорусько-китайський інститут зараховані перші абітурієнти

В рамках заходів з проведення Року освіти Білорусі в Китаї на спеціальності спільного білорусько-китайського інституту Білоруського державного університету (БДУ) і Даляньського політехнічного університету (ДПУ) зараховані перші абітурієнти. На спеціальності “фізика (виробнича діяльність)” з прохідним балом 322 та на спеціальність  “механіка і математичне моделювання” з прохідним балом 305.

З цього року  БДУ вперше проводять набір в спільний білорусько-китайський інститут (БДУ-ДПУ) на спеціальності “фізика (виробнича діяльність)”, “механіка і математичне моделювання”, “світова економіка”. Підготовка студентів на перших двох курсах буде вестися російською мовою, а з третього курсу ряд дисциплін – англійською. Також передбачається вивчення китайської мови на базовому рівні. Навчальні плани і програми розробляються обома сторонами.

Білорусько-китайський інститут став першим досвідом спільної підготовки студентів в Республіці Білорусь. Випускники білорусько-китайського інституту отримуватимуть два дипломи: БДУ і ДПУ. У професорсько-викладацький склад увійдуть представники білоруського та китайського університетів. Випускники інституту будуть затребувані промисловими, освітньо-науковими підприємствами і IT-компаніями Білорусі та Китаю, а також компаніями індустріального парку «Великий камінь». Всього в інститут планується прийняти 58 осіб – 28 на бюджет і 30 на платну форму навчання.

Джерело інформації