Вітаємо китайських партнерів з престижною відзнакою!

1 травня 2019 року в Палаці Еміратів, Абу-Дабі під час саміту Азіатських університетів було названо переможців престижної відзнаки, яку присуджує видання Times Higher Education – 2019 THE Awards Asia.

THE Awards Asia відзначає високу якість у п’яти ключових напрямах діяльності університетів, а саме: “Команда керівництва та управління”, “Міжнародна стратегія”, “Стратегія викладання та навчання”, “Визначна підтримка студентів” та “Технологічні інновації”.

Нагорода «Міжнародна стратегія року» відзначає видатні успіхи закладу у створенні інституційних партнерств, зарубіжній діяльності та стратегічному підході до залучення міжнародного персоналу та набору студентів. Цього року на нагороду номінувались 8 університетів, причому половина з них – з континентального Китаю.

Переможцем у категорії «Міжнародна стратегія» було оголошено Чжецзянський університет (ЧЦУ) з Китайської Народної Республіки.

У 2013 р. Чжецзянський університет розпочав розробку, а з 2018 р. – широке впровадження своєї міжнародної стратегії Global ZJU: CREATE to impact” («Глобальний ЧЦУ: СТВОРЕНИЙ діяти»), направленої на просування глобального підходу у сфері викладання та досліджень. Стратегія охоплює шість напрямів: Культура, Дослідження, Освіта, Адміністративна підтримка, Таланти та Взаємодія.

Забезпечити міжнародну нагороду «Стратегія року» для «справді глобально мережевого» Чжецзянського університету допомогло партнерство з 187 установами у 37 країнах і нещодавно побудований міжнародний кампус.

На підтримку двосторонніх обмінів, наукових досліджень, програм талантів та міжнародного набору кадрів виділяються значні фінансові ресурси. Тим часом університет продовжує інвестувати кошти в розвиток свого міжнародного університетського містечка, де співробітництво з партнерськими установами сприяє поєднанню східних та західних освітніх систем та розширенню зв’язків.

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Чжецзянський університет пов’язують тісні наукові і освітні стосунки. У 2017 році китайські колеги відвідали наш університет з дружнім візитом, під час якого були накреслені шляхи взаємовигідного двостороннього  співробітництва. Наразі ми знову чекаємо  візиту китайських друзів.

Щиро вітаємо колектив  Чжецзянського університету з високою відзнакою, пишаємося, що маємо такого партнера!