Візит делегації Карабюкського Університету

З0 листопада 2017 року до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітала делегація Карабюкського Університету (Республіка Туреччина) на чолі з ректором Рефіком Полатом. Делегацію також представляли професор Факультету мехатроніки Райф Байір, декан Факультету технологій Алі Гунгор, представник міжнародного офісу Юлія Білецька, координатор з міжнародних відносин Ойя Оналан та керівник фінансового управляння Огуз Гокмен.

Гості традиційно ознайомилися з територією нашого університету, побували в Державному політехнічному музеї України при КПІ ім. Ігоря Сікорського та ознайомилися з експозицією Відділу авіації і космонавтики Державного політехнічного музею.

Після цього делегація Карабюкського університету зустрілась з представниками КПІ ім. Ігоря Сікорського. У зустрічі від нашого університету взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки), проф. Сергій Сидоренко, заступник проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Ксенія Юдкова, керівник Відділу академічної мобільності студентів Олеся Лубянова та спеціаліст Департаменту міжнародних зв’язків Валерія Русскова.

Після презентацій вищих навчальних закладів та більш детального знайомства учасники перемовин перейшли до жвавих дискусій щодо можливостей співробітництва. Зокрема обговорювались питання, пов’язані з академічним обміном студентами а також стосовно підписання договорів по програмі Мевлана та Еразмус,

Загалом зустріч пройшла у теплій невимушеній атмосфері. Сторони окреслили шляхи майбутньої співпраці, а наприкінці обмінялися подарунками та закарбували цю подію спільним фото.