Візит делегації китайсько-німецької компанії TianJin Sunke

9 грудня 2019 року до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітав з візитом генеральний менеджер компанії TianJin Sunke (Китайська Народна Республіка) п. Янь Шань (Yan Shan). Зустріч мала на меті обговорення можливості співпраці та можливого науково-дослідного контакту у галузі дослідження і розробки джерел живлення для лазерного контактного зварювання в електроніці.

Гостей ознайомили з Державним політехнічним музеєм України при КПІ ім. Ігоря Сікорського та з експозицією Відділу авіації і космонавтики Державного політехнічного музею.

Після ознайомчої екскурсії відбулися переговори з керівництвом університету. Учасниками переговорів від КПІ ім. Ігоря Сікорського були в.о. начальника НДЧ Юрій Сидоренко, начальник Відділу зовнішньоекономічної діяльності Андрій Шишолін, професор кафедри мікроелектроніки факультету електроніки Анатолій Орлов та доцент кафедри промислової електроніки Олександр Бондаренко.

Пану Янь Шань були представлені презентації щодо історії та діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського, його також ознайомили з  розробками Факультету електроніки. Після презентацій учасники перемовин перейшли до дискусій та обміном пропозиціями щодо можливості започаткування спільного проекту з розробки джерел живлення. Зокрема обговорювались питання, пов’язані з джерелами живлення для лазерного контактного зварювання в електроніці.