Візит делегації компанії Samsung Electronics

13 лютого 2018 року КПІ ім. Сікорського зустрічав представників Samsung Electronics – одного із світових лідерів в області сучасних інформаційних технологій. До складу делегації увійшло 14 осіб – членів керівництва компанії на чолі із старшим віце-президентом, головою підрозділу R & D стратегії Сінбем Чой.

Візит мав на меті пошук та обговорення потенційних форм співробітництва у напрямку штучного інтелекту / комп’ютерного зору та захисту персональних даних користувачів електроніки з Фізико-технічним інститутом КПІ ім. Ігоря Сікорського та іншими підрозділами університету. Крім того, гості виявили бажання ознайомитись із стартап-інфраструктурою провідного технічного ВНЗ країни.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського в переговорах з представниками Samsung Electronics взяли участь проректор О. Н. Новіков, генеральний директор наукового парку «Київська політехніка» В. М. Гнат, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності А. П. Шишолін, представники Фізико-технічного інституту – в.о. директора ФТІ Т. В. Литвинова, заступник директора С. А. Смирнов, завідувачі кафедр М. В. Грайворонский і М. М. Савчук. Серед учасників зустрічі були також представники Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем НАН України і МОН України – завідувач його відділу В. В. Мацелло і головний науковий співробітник М. І. Шлезінгер.

Зустріч минула у позитивному ключі, сторони зацікавили одна одну своїми презентаціями та обговорили усі намічені питання науково-освітнього співробітництва. В результаті було досягнуто домовленостей про подальші кроки щодо його розвитку в напрямах кібернетичної безпеки, криптографічного захисту інформації та ряду інших.

Із особливим захопленням усі учасники зустрічі прослухали яскраву доповідь М. І. Шлезінгера – професора, головного наукового співробітника Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем НАН України та МОН України, одного із родоначальників вітчизняної школи комп’ютерного зору.

Наприкінці було зроблено спільне фото, після чого гості за їх бажанням були проведені на екскурсію до Державного політехнічного музею КПІ. ім. Сікорського, чим і завершився робочий візит.

Невеликий фоторепортаж зустрічі можна переглянути за посиланням.