Візит до КПІ ім. Ігоря Сікорського Й.В. Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії Сергія Корсунського

2 червня 2020 року в Українсько-Японському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася зустріч і бесіда ректора із новопризначеним Послом України в Японії Сергієм Володимировичем Корсунським.

Відбулося ознайомлення С.В.Корсунського із діяльністю Українсько-Японського центру, який – як було зазначено в спільній заяві Президента України та Прем’єр-міністра Японії – має бути важливим елементом двостороннього співробітництва в сфері науки і технологій, сприяння торгівлі і інвестиціям, вивчення японської мови, культурного взаємозбагачення, поглиблення взаєморозуміння між Україною та Японією.

В ході бесіди були обговорені можливі напрями розвитку співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського з партнерами в Японії в сфері атомної енергетики і безпечних ядерних технологій, моніторингу впливу радіаційного опромінення на екологію, ґрунти і повітря, біологічні субстанції і тваринний світ – на основі Big Data (великих масивів даних, накопичених в районах ядерних катаклізмів в Україні і Японії.

Перспективною вбачається також і можливість розбудови співпраці КПІ з партнерами в Японії в сфері космічних досліджень і технологій на основі “Космічної програми КПІ”.