Візит Ланчжоуського інституту технологій (КНР)

28 листопада 2017 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація представників Ланчжоуського інституту технологій (КНР) з ознайомчим візитом з метою пошуку напрямів для розвитку співробітництва у сфері освіти. Очолив делегацію китайських гостей президент інституту – проф. Юй Цзихун.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського у зустрічі взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Сергій Сидоренко, заступник проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Ксенія Юдкова, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Андрій Шишолін.

У ході перемовин щодо потенційного партнерства учасники обмінялись загальними презентаціями профілів власних освітніх установ, обговорили можливості освітнього співробітництва.

Завершенням офіційного візиту стало підписання Протоколу зустрічі та вже традиційне колективне фото усіх її учасників.