Євразійський Форум лідерів вищої освіти

7-8 червня 2018 року в стінах Назарбаєв Університету, Астана, Казахстан, пройде 7-й Євразійський  Форум лідерів вищої освіти. Тема Форуму – “Інновація вищої освіти в епоху проривних технологій”.

Форум прагне об’єднати всіх зацікавлених осіб в галузі освіти для обміну думками та участі в жвавій дискусії з питань, з якими сьогодні стикаються лідери вищої освіти всього світу. Цей щорічний захід охопить технологічні та соціальні зміни, які просто не можна ігнорувати, у тому числі інтенсивні дискусії про майбутнє вищої освіти, тобто чи повинен вищий навчальний заклад розвивати навички для ринку праці, чи в першу чергу варто зосередитися на створенні і розповсюдженні нових знань.

Фундаментальна дискусія торкнеться питань розробки навчальних програм, способів одержання ступеня, нових підходів у викладанні МООК і використанні безперервної освіти. Метою Форуму є обговорення освіти з точки зору технологічних і соціальних змін зі світовою спільнотою вищої освіти.

Лідери вищої освіти, викладачі, наукові співробітники, державні органи, роботодавці, освітні асоціації та ділитимуться і обговорювати свої ідеї, досягнення та досвід перебудови своїх інститутів, щоб впоратися зі змінами, пов’язаними з передовими технологіями.

У Форумі беруть участь керівники вузів, професорсько-викладацький склад, наукові співробітники, представники державних органів, компанії-роботодавці, асоціації та об’єднання у сфері освіти, студенти, а також всі ті, хто хоче поділитися своїми ідеями, знаннями і досвідом.

На Форум запрошені такі міжнародно визнані експерти, такі як Джаміл Сальмі (Jamil Salmi), Філіп Йео (Philip Yeo), Ісак Фрумін.

Детальна інформація щодо Форуму представлена на офіційному веб-сайті www.ehelf.nu.edu.kz

З Організаційним комітетом Форуму можна зв’язатися за адресою ehelf@nu.edu.kz

КПІ ім. Ігоря Сікорського також отримав офіційне запрошення від ректора Назарбаєв Університету, відомого японського банкіра Шігео Кацу; то ж, колеги, приєднуйтесь коли є бажання.