З ДНЕМ ЗНАНЬ!

1 вересня1 вересня традиційно вважається видатною датою для багатьох країн світу. Це особливе свято і для України – як символ нових ідей та починань, сміливих планів, перспектив та можливостей.

Освіта сьогодні – це головний ресурс економіки, той міцний фундамент, на якому засновується добробут окремої людини, сім’ї та усієї країни. Тому від рівня освіти, її якості та змісту залежить і соціально-економічний потенціал суспільства, його спроможність до творчої діяльності та конструктивних перетворень.

Сучасна епоха науково-технічного прогресу, бурхливого розвитку інформаційних технологій та наукомістких галузей, реалізація інноваційних проектів актуалізує як ніколи давню мудрість «вік живи – вік учись», вимагаючи безперервного навчання та постійного вдосконалення професійних вмінь та навиків. Відтак і майбутнє країни визначається тими, хто сьогодні заходить до класів та аудиторій, щоб навчати та навчатися.

У цей важливий та хвилюючий день, хотілося б побажати викладачам – творчих сил та наснаги, студентам – успіхів та оптимізму у рішенні найсміливіших планів! Нехай кожен день нового навчального року буде днем знань та відкриттів!

 

Команда відділу зовнішньоекономічної діяльності