Закордонний досвід будуть опановувати 70 % студентів Сінгапуру

Закордонний досвід будуть опановувати 70 % студентів  Сінгапуру

Сінгапур оголосив про план направляти 70 % студентів на навчання за кордоном, пріоритетними є поїздки в інші країни Азії.

План “70-70”, оголошений частиною проекту бюджету Сінгапуру, має на меті отримання закордонного досвіду 70 % місцевих випускників вищих навчальних закладів – університетів, політехнік, іноземних філій та художніх коледжів. 70 % цих студентів відвідають країни регіону Асоціації країн Південно-Східної Азії (АСЕАН), Китай чи Індію. Наразі виїхати за кордон мають можливість близько половини випускників.

Ініціатива була оголошена, незважаючи на поточне скорочення поїздок  через епідемію Ковід-19.

У ході дебатів щодо бюджету міста на 2020-21 роки було запропоновано кілька інших яскравих пропозицій, включаючи створення “карти трансформації освіти” для кращого використання третіх за величиною видатків міста, після заходів безпеки та охорони здоров’я. Проект бюджету на 2020-21 роки, оприлюднений у лютому, також передбачає видатки на технологічний прогрес та навчання дорослих у міських університетах.

Джерело інформації