Зустріч з Послом Туреччини

21 жовтня 2019 року відбулась зустріч  проректора з міжнародних зв’язків проф. Сидоренка С.І. та заступника проректора з міжнародних зв’язків Юдкової К.В. КПІ ім. Ігоря Сікорського з Й.В. Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні п. Ягмуром Ахметом Гульдере та Радником Посольства Туреччини в Україні п. Умітом Йелдизом.

Зі сторони КПІ ім. Ігоря Сікорського було надано характеристику розвитку співробітництва нашого університету з партнерами в Республіці Туреччина, вона була схвально сприйнята з боку Посла Туреччини в Україні.

Було запропоновано опрацювати питання створення Українсько-Турецького Центру в КПІ ім. Ігоря Сікорського, розширення співпраці за програмами Мевлана та Еразмус+, укладання угод з Білкентським університетом, Університетом Газі, Університетом Акденіз, розвитку співпраці в трикутнику КПІ ім. Ігоря Сікорського – Близькосхідний технічний університет – Анкарський університет. Крім того, було обговорено питання розширення співпраці КПІ ім. Ігоря Сікорського з турецькими партнерами в аерокосмічній сфері.

Було підтверджено запрошення Послу Туреччини в Україні зустрітися зі студентами-політехніками і поділитись думками щодо розвитку відносин України та Республіки Туреччина.