Зустріч з представниками Шеньчженського університету Китаю

20 листопада 2020 р. Відділ зовнішньоекономічної діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського  в режимі відеоконференції провів зустріч з представниками Шеньчженського університету Китаю, під час якої обговорювались можливість і напрямки двосторонньої співпраці.

Взаємодія КПІ з іноземними закладами вищої освіти надає можливість студентам отримувати безцінний досвід та практику, ділитися своїми знаннями та отримувати нові, а також реалізувати власні ідеї.

У зустрічі брали участь заступники деканів, а також керівники відділів міжнародної діяльності Шеньчженського університету, котрі розповіли про спеціалізацію Факультету менеджменту та Факультету мехатроніки університету. Вони висловили свою зацікавленість у співпраці з КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Учасники ознайомились із структурними підрозділами обох університетів, на основі чого зможуть координувати подальші дії по розвитку програм академічного обміну студентами, забезпеченню навчання за програмами подвійного дипломами для студентів-магістрів, а також спільної наукової роботи у сфері менеджменту та мехатроніки.

Дуже сподіваємося налагодити зв’язки, які в майбутньому приведуть до розвитку тривалих взаємовигідних відносин.