Зустріч з Його Високоповажністю Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні паном Чжан Сіюнем

10 квітня 2015 року в Посольстві КНР в Україні відбулася зустріч Й.В. Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні пана Чжан Сіюня з представниками НТУУ “КПІ”  – проректором С.І. Сидоренко, деканом ФАКС О.В. Збруцьким, начальником відділу зовнішньоекономічної діяльності А.П. Шишоліним, які інформували про розвиток співробітництва з науково-освітньої та інноваційної сферами КНР у відповідність з програмою “4-х принципів”, яка передбачає:

– створення навчально-наукових центрів в КНР за участю НТУУ “КПІ”;

– створення науково-інноваційних центрів НТУУ “КПІ” в КНР (в т.ч. опорних пунктів Наукового парку “Київська політехніка” – у фірмах КНР);

– підготовка в НТУУ “КПІ” фахівців для КНР;

– контакти в людському вимірі.

Важливими кроками в цьому напрямку є: створення Китайсько-Українського навчально-наукового центру в структурі Шеньянського аерокосмічного університету, спільного – з Пекінською компанією аерокосмічних оптико-електронних технологій – навчально-наукового центру сучасного приладобудування, а також українсько-китайського центру НТУУ «КПІ» та Наукового парку «Київська політехніка» на базі Ляонінський корпорації “Лідер”.

Крім співпраці в освітній, науковій та інноваційній сферах були обговорені питання, пов’язані з експортом освітніх послуг в КНР, зокрема хід переговорів про створення – спільного з університетом м.Хуейчжоу – навчально-наукового інституту за участю НТУУ “КПІ”.

За всіма цими напрямками наш університет прагне поглибити співпрацю з КНР, розвивати нові проекти і висувати нові ініціативи. Сказане знайшло підтримку з боку Є.П. Посла Чжан Сіюня.

Й.В. Послу було передано запрошення ректора НТУУ “КПІ” М.З. Згуровського відвідати НТУУ “КПІ”, обговорити стратегічні ініціативи, з якими НТУУ “КПІ”, останнім часом виступає в Україні та на міжнародній арені, а також виступити з лекцією перед студентами-політехніками. Запрошення було з вдячністю прийнято.

ambassador

На фото:

Й.В. Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні пан Чжан Сіюнь з проректором НТУУ “КПІ” С.І. Сидоренко, деканом ФАКС О.В. Збруцьким і начальником відділу зовнішньоекономічної діяльності університету А.П. Шишоліним