Huawei витратить понад 300 млн доларів на фінансування університетів

Незважаючи на заборону торгівлі з США, що завдало шкоди зв’язкам з бізнесом та наукою, китайська компанія Huawei планує витратити більше 300 мільйонів доларів  на рік на фінансування наукових досліджень університетів.

Про це заявив заявив Вільям Сю, президент інституту стратегічних досліджень HUAWEI.

У зв’язку з санкціями на початку цього року зв’язки з Huawei припинив Массачусетський технологічний інститут у США, а  британський Оксфордський університет у минулому році перестав приймати фінансування від Huawei.

Сю заявив, що зв’язки з фірмою припинили лише кілька установ і що Huawei виділить фінансування на установи, які згодні співпрацювати з компанією.

Він також сказав, що фірма вже поставила на світові ринки понад 200 000 базових станцій телекомунікаційних мереж п’ятого покоління (5G).

Джерело інформації