Конференція Magna Charta Universitatum “Університети та реконструкція міст: роль досліджень та освіти”

З 23 по 25 жовтня 2023 року в  Лодзі, Польща, відбулась конференція “Університети та реконструкція міст: роль досліджень і освіти”.

Конференція, організована Magna Charta Observatory, є важливою подією для університетів і відображає сучасні виклики, з якими стикаються університети у світі.

До участі були залучені відомі міжнародні спікери, які поділилися своїми поглядами та провели дискусії, а учасники з університетів з усього світу мали змогу тісно взаємодіяти під час різних дискусій у малих групах.

Конференція надала університетам можливість обговорити, як ефективніше реагувати на виклики та зміцнити свою здатність відстоювати фундаментальні цінності на підтримку студентів, суспільства та університетських спільнот. Також під час конференції відбулася церемонія підписання Великої Хартії університетами, які підтримують принципи Universitatum, підкреслюючи їхню відданість цим цінностям.

Джерело інформації: https://erasmusplus.org.ua/news/the-magna-charta-universitatums-conference-universities-and-re-construction-of-cities-the-role-of-research-and-education-23-25-10-2023-r-lodz/