Серія вебінарів EUA – Назустріч Тірані 2024, Болонський процес і події в ЄПВО

Другий вебінар серії EUA “Назустріч Тірані 2024, Болонський процес і розвиток ЄПВО” надасть огляд відповідних документів і розробок у сфері академічного визнання, тобто визнання кваліфікацій і періодів навчання для цілей навчання. Ця подія відбудеться 16 січня 2024 року з 14:00 до 15:00 за центральноєвропейським часом.

З моменту ухвалення ЮНЕСКО/Радою Європи Лісабонської конвенції про визнання в 1997 році в європейській вищій освіті було зроблено значні кроки вперед Сфера (і не тільки) до справедливих, послідовних і прозорих процедур визнання. Конвенція, яка визначає основні принципи визнання кваліфікацій і періодів навчання між її підписантами, є єдиним правовим інструментом Болонського процесу. Однак це далеко не єдина віха в підтримці бачення Болонського процесу Європи, в якій учні можуть вільно пересуватися без зайвих перешкод для прогресу навчання.

Цей вебінар надасть огляд найактуальніших розробок та інструментів у сфері академічного визнання, від Лісабонської конвенції про визнання 1997 року до Рекомендації Ради щодо сприяння автоматичному взаємному визнанню 2018 року, яка набула чинності у 2023 році. Під час заходу також буде розглянуто деякі ключові питання, які сформує майбутнє автоматичного розпізнавання, як-от застосування штучного інтелекту та мікрореєстраційних даних.Конвенцію про всесвітнє визнання 2019 року.

Доповідачі:

  • Катя Долгова-Драєр, координатор програми, співробітництво та розвиток потенціалу, Департамент освіти, Рада Європи
  • Ваня Гутович, секретар Конвенції про глобальне визнання, ЮНЕСКО
  • Ванесса Деб’є-Сейнтон, керівник відділу вищої освіти Європейської комісії

Хелен Петербауер, політичний аналітик інституційного розвитку EUA, модеруватиме вебінар.

Реєстрація триватиме до початку вебінару. Участь безкоштовна та відкрита для всіх.

Посилання для реєстрації – на головній сторінці вебінару:
https://eua.eu/events/297-unpacking-recognition-from-the-basics-to-automatic-recognition-across-ehea.html