Історія співробітництва КПІ ім. Ігоря Сікорського з корейськими партнерами налічує кілька десятиліть, і в результаті продемонстровані значні досягнення. В нашому університеті існують кілька спільних проєктів як освітніх так і наукових – центри, лабораторії, спільні навчальні програми, та численні наукові дослідження тощо.

Водночас існують перспективи розвитку партнерства з огляду на швидкість впровадження нових знань і технологій як в Україні, так і у Кореї. Тому одним із пріоритетних завдань для відділу зовнішньоекономічної діяльності є підтримка та розвиток співпраці між підрозділами КПІ ім. Ігоря Сікорського та провідними та університетами, науковими організаціями й інноваційними підприємствами Республіки Кореї.

Одними із ключових партнерів університету, співробітництво з якими тривають вже десятиліттями є KIST (Корейський інститут науки та технологій) та Samsung Electronics Co. Ltd.

КПІ ім. Ігоря Сікорського вже більше 10 років веде активну співпрацю з компанією Samsung Electronics Co. Ltd. За ці роки коштом компанії в університеті створено дві спільні з компанією лабораторії, обладнано навчальний смарт-клас, до співробітництва залучено п’ять факультетів. Стажування в Samsung R&D Institute Ukraine пройшли більше 150 студентів, а чималий відсоток викладачів університету є сертифікованими спеціалістами компанії.

На сьогодні університет розвиває академічний обмін з ЗВО Республіки Кореї, веде спільні освітні програми, зокрема програми подвійного диплому та велику увагу приділяє спільним науковим дослідженням з корейськими партнерами.

Важливим партнером університету за ці роки співпраці став Корейський освітній центр. Він надає всебічну підтримку у розвитку широкомасштабного співробітництва з корейськими партнерами в освітній та науковій сферах та є провідником на шляху налагодження партнерства між двома державами в цілому.

Партнери з Республіки Корея