Консолідований рейтинг вишів України – 2019

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України у 2019 році .

У якості вихідних даних для складання консолідованого використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця згідно трьох вищезазначених рейтингів.

За результатами Консолідованого рейтингу 2019 року незмінним лідером залишається Київський національний університет ім. Шевченка, який очолює таблицю рейтингу третій рік поспіль.

Друге місце посів Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського, посунувши цього року на третю сходинку Харківський національний університет ім. Каразіна.

Четверте місце консолідованого рейтингу посів Львівський національний університет ім. Франка.

П’яту сходинку рейтингу поділили Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Національний медичний університет ім. Богомольця.

Другий львівський виш у ТОП-10 рейтингу — Національний університет «Львівська політехніка» — опинився на сьомому місці.

Одеський національний університет ім. Мечникова та Львівський національний медичний університет Ім. Данила Галицького посіли відповідно восьме та дев’яте місце.

Замикає десятку лідерів Дніпровський національний університет ім. Гончара.

Джерело інформації