Наказ № 3-323 від 06.09.2016

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що на виконання Наказу № 4-81 та з метою упорядкування та стандартизації співпраці університету з іноземними партнерами, було розроблено та затверджено Положення про робочу групу адміністрування міжнародних інноваційних пропозицій, програм, проектів, моделей, рішень (далі – робочу групу проекту).

Положення визначає загальний механізм формування та діяльності робочої групи міжнародних проектів, під якими розуміється організація та реалізація спільної освітньої, наукової та іншої дозволеної університетом діяльності з іноземним партнером на території України чи закордоном за різноманітними формами задля отримання конкретних переваг у формі соціального та економічного ефекту.

Під дію Положення не підпадають проекти міжнародних програм (типу Еразмус+  та інші), реалізація яких визначається проектними документами програм з вимогами та правилами.

Окрім того, Департаментом міжнародного співробітництва разом з Центром міжнародної освіти розпочато роботу з розробки, узгодження та затвердження Регламенту управління проектами (у частині управління міжнародними проектами університету), про результати якої буде повідомлено окремо на офіційних ресурсах департаменту.

Повний текст Положення доступний в електронному документообігу університету (АС Документ).

З повагою,

команда відділу