Ще один вуз Азербайджану видаватиме магістрам подвійний диплом

Між Азербайджанським державним педагогічним університетом (АДПУ) і Університетом Джорджа Вашингтона (США) підписано угоду по двудипломній програмі.

В урочистій церемонії підписання угоди взяли участь міністр освіти Азербайджану Джейхун Байрамов, декан факультету освіти і розвитку людини Університету Джорджа Вашингтона Майкл Фойер, ректор АДПУ Джафар Джафаров, посол США в Азербайджані ОРЛ Літценбергер і інші офіційні особи.

У своєму виступі міністр освіти відзначив, що згідно з домовленістю з американською стороною, з 2020-2021 навчального року в АДПУ буде вестися прийом на навчання в магістратурі по двохдипломній програмі.

Дж. Байрамов зазначив, що навчання в магістратурі буде вестися протягом двох роківанглійською мовою. “На першому етапі будуть прийняті 25 студентів. Для вступу необхідно взяти участь в іспитах, організованих Державним екзаменаційним центром, а потім Університетом Джорджа Вашингтона”.

Після виступів було підписано двосторонню угоду.

Джерело інформації