США: кількість іноземних здобувачів магістерських та докторських ступенів зменшується

Згідно звіту Ради вищих навчальних закладів (Council of Graduate Schools) у 2016-2017 рр. кількість іноземних студентів, які прагнуть здобути магістерські та докторські ступені в США скоротилась на 3,7%. Це трапилось вперше після 2003 року.

Звіт має назву ‘Graduate Enrolment and Degrees: 2007 to 2017′, у ньому проаналізовані дані, отримані з 619 вузів країни.

Експерти з міжнародної освіти стверджують, що саме імміграційна політика адміністрації Трампа, а також складнощі з оформленням візових документів шкодять репутації країни та ведуть до зменшення кількості іноземних студентів.

Автори звіту не такі категоричні –  вони вважають, що останнім часом іноземні студенти все частіше демонструють стратегічний підхід, тобто з більшою ретельністю вибирають країну, де можна отримати якісну вищу освіту.

Джерело інформації