Візит делегації Чжецзянського педагогічного університету до КПІ ім. Ігоря Сікорського

23 червня 2017 року відбулася значна подія для розвитку міжнародних відносин України та Китайської Народної Республіки – засідання Другої Підкомісії з питань освіти Міжурядової Українсько-Китайської комісії зі співробітництва та Форум ректорів університетів Китаю та України.

В межах офіційних заходів Форуму ректорів КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Чжецзянського педагогічного університету. Метою візиту було обговорення можливих форм та напрямів співробітництва між університетами для формування взаємовигідного партнерства.

Китайські гості акцентували увагу на можливостях розвитку спільних програм академічної мобільності студентів, аспірантів та викладачів, короткострокових курсах стажування, програмах подвійних дипломів, а також створенні спільних центрів.

В якості окремої форми партнерства сторони обговорювали перспективи спільної роботи у проекті створення Інституту Конфуція на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського. За результатами зустрічі, представники університетів дійшли згоди про необхідність активізації зусиль та розробки спільного плану дій.