Візит до КПІ ім. Ігоря Сікорського делегації університетів Республіки Корея: посилення студентських обмінів

1 листопада 2018  року КПІ ім. Ігоря Сікорського приймав делегацію своїх нових партнерів з Республіки Корея. В гості завітали представники Університету Кунсан,  Університету Чонджу та Університету Усок. На зустрічі від корейської сторони також присутні були Й.В. Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні п. Лі Янг-Гу та директор Корейського освітнього центру в Україні п. Ю Санг-Бом.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського у переговорах взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) С.І. Сидоренко, заступник проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) К.В. Юдкова, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності А.П. Шишолін та представники факультетів та інститутів університету у відповідності до сфер діяльності, в яких зацікавлені корейські партнери. До таких сфер зокрема належать комп’ютерна інженерія, машинобудування та інші інженерні спеціальності, природничі науки.

Прийом делегації традиційно розпочався з екскурсії університетом: гості ознайомилися з експозиціями Державного політехнічного музею України при КПІ ім. Ігоря Сікорського та експозиціями Відділу авіації і космонавтики ім. І.І. Сікорського.

Після цього розпочалися безпосередні переговори з адміністрацією нашого університету. Були прослухані презентації від представників корейських університетів, обговорені питання щодо активних освітніх обмінів.

Під час зустрічі були урочисто скріплені підписами Меморандуми про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського з кожним із корейських університетів. Сторони домовились, що подальша на початкових стадіях партнерства буде направлена на розвиток академічної мобільності, переважно на студентські обміни.