Візит Першого секретаря Посольства КНР в Україні

18 квітня 2018 року КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав з ознайомчим візитом Перший секретар Посольства Китайської Народної Республіки в Україні пан Ван Дацзюнь, його супроводжував помічник пан Лю Тай.

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського в зустрічі брали участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Сидоренко С.І., директор Центру міжнародної освіти Коваль О.В., начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Шишолін А.П. та спеціаліст відділу зовнішньоекономічної діяльності Гоголь Л.П..

Зустріч розпочалася привітанням пана Ван Дацзюнь у зв’язку  з його призначенням на посаду Першого секретаря Посольства КНР в Україні від проректора С.І. Сидоренка з побажанням йому успішної роботи. Далі С.І. Сидоренко презентував історію і сьогодення нашого університету та ознайомив гостей з широкомасштабним співробітництвом з Китаєм. С.І. Сидоренко наголосив, що співробітництво з Китаєм є одним із важливих пріоритетів міжнародного співробітництва КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Під час перемовин учасники обговорювали різні напрямки та форми співробітництва як в освітній, так і в науковій сферах. Не залишилось без уваги і таке важливе питання, як підтримка та допомога Посольства КНР в Україні у створенні в КПІ ім. Ігоря Сікорського Інституту Конфуція за технічним напрямком. Розширення вивчення китайської мови в найбільшому технічному університеті України (з використанням можливостей Інституту Конфуція) закладе глибоку основу для істотного поглиблення українсько-китайських освітніх, наукових і промислових зав’язків і стане важливим чинником розвитку українсько-китайського співробітництва в цілому.

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері.

Наприкінці ознайомчої зустрічі проректор С.І. Сидоренко передав Й.В. Надзвичайному та Повноважному Послу КНР в Україні пану Ду  Вею запрошення від ректора М.З. Згуровського відвідати наш університет у зручний для нього час для більш детального обговорення питання розвитку відносин КПІ ім. Ігоря Сікорського з освітньою та інноваційною сферою Китаю.

Після закінчення перемовин гості відвідали Центр міжнародної освіти, де відбулося їх спілкування з китайським студентами, які навчаються у нашому університеті.