Зарубіжні вузи готові надати казахстанцям 20,000 освітніх грантів

В рамках 25-річчя програми «Болашақ» в Казахстані стартувала міжнародна освітня виставка «International Education Fair 2018», організована Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан спільно з Центром міжнародних програм. У роботі виставки візьмуть участь 200 університетів з 40 країн світу.

Основна мета – інформування казахстанської молоді про можливості навчання в країнах далекого зарубіжжя і розширення співпраці між нашими і зарубіжними університетами.

В рамках виставки відвідувачі матимуть унікальну можливість познайомитися з більш ніж 200 закордонними університетами та освітніми програмами. Також планується провести семінари, круглі столи та майстер-класи, на яких пройдуть практичні заняття з написання мотиваційних листів та міжнародних іспитів. У виставці братимуть участь провідні вузи США, Великобританії, Сингапуру, Японії, Швейцарії, Польщі, Угорщини, Латвії, Туреччини, Іспанії, Південній Кореї, Китаю та інших країн, що надають навчання за європейськими стандартами вищої освіти.

Варто зазначити, що понад 60% вузів готові надати громадянам Казахстану 20 000 освітніх грантів, які включають проживання та щомісячну стипендію. Також деякі вузи надають можливість вивчення мови протягом одного року на безкоштовній основі. В цілому за два роки реалізації проекту в виставках взяло участь більше 150 000 чоловік і більше 200 зарубіжних університетів.

Джерело інформації