Міжнародна освіта до кінця десятиліття досягне 433 млрд. доларів

Агентство глобальних маркетингових досліджень HolonIQ провело «глобальну оцінку» світового ринку освіти, використовуючи високий «рівень деталізації», та зробило прогноз на період до кінця десятиріччя.  Результати засвідчили про «відродження» галузі, зокрема на даний час зареєстровано п’ять мільйонів освітніх закладів, а до 2030 року очікується, що їх кількість перевищить вісім мільйонів.

Дослідження демонструє, що обсяг фінансів у галузі міжнародної освіти виросте з 196 млрд. дол. США, у період до початку пандемії, до 433 млрд. дол. США до кінця десятиріччя, також визнається, що середні витрати на одного студента «значно змінюються залежно від ринку праці та кваліфікації».

Дослідження HolonIQ показало і деякі відмінності на світових ринках освіти, зокрема 70% світового попиту припадає на Азію та Африку, при цьому більше половини з 200 найкращих університетів та 55% найкращих університетів з 200 до 500 місце знаходяться в США, Великобританії, Канаді та Австралії.

Далі в опитуванні йдеться про те, що 22,8 млн. студентів навчаються в 1000 найкращих університетах, а в Азії та Африці не вистачає можливостей для задоволення попиту. Крім того, вартість навчання в усьому світі значно різниться – від 10 000 до 100 000 дол. США.

Крім того, азіатські навчальні заходи все швидше піднімаються у глобальних рейтингах і будуть нарощувати свій потенціал та привабливість у якості альтернативи навчанню за кордоном.

Джерело інформації: