1. У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 1 березня відбулася виставка-презентація зразків озброєння, бронетехніки та техніки подвійного призначення для членів Київської асоціації військових аташе.
2. Виставку зразків нових озброєнь та бронетехніки, що була розгорнута в Центрі інноваційного підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2 березня відвідали члени керівних органів Інституту глобальних трансформацій.
3. 7 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав відповідальний представник департаменту наукової політики ЮНЕСКО Жан Поль Жуст Нгоме Абьяга та очільники Національного центру «Мала академія наук України» – його президент, член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, директор МАН України Оксен Лісовий та інші.
Гості зустрілися з керівництвом університету та відвідали інженерно-фізичний факультет університету.
4. Перший візит Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, який відбувся 10 березня, став дуже насиченим. Після знайомства з університетом, огляду Державного музею техніки при університеті та обговорення з керівництвом питань співпраці, він зустрівся зі студентами та аспірантами і прочитав їм лекцію, присвячену українсько-корейським економічним відносинам.
5. 15 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація топ-менеджерів корпорації «Boeing» та групи компаній «Прогрестех».
Ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський показав гостям університет і розповів про його історію, традиції та сьогодення.
6. 16 березня підписано Меморандум про співпрацю КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанії «Vega Telecom».
Телекомунікаційна група «Vega Telecom» є одним з провідних операторів телекомунікаційного ринку України.
У процесі обговорення напрямів співробітництва досягнуто домовленостей про те, що одним із них буде організація практик і стажувань в підрозділах телекомунікаційної групи студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
7 . 27 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація представників органів влади та дослідницьких центрів району Наньша, який є частиною Гуанчжоу – столиці одного з найбільш економічно розвинених регіонів Китаю – провінції Гуандун.
Після цього учасники зустрічі обговорили можливі напрями, форми і механізми співпраці. Особливо зацікавила гостей досвід КПІ ім. Ігоря Сікорського в напрямі поєднання освіти з науковою роботою та інноваційною діяльністю, а також практична спрямованість підготовки фахівців.
8. 27 березня 2017 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулось П’яте засідання Спільного українсько-корейського комітету з науково-технічного співробітництва.
Делегацію від української сторони очолив заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, від корейської сторони – генеральний директор Бюро з міжнародного співробітництва Міністерства науки, інформаційно-комунікаційних технологій та планування майбутнього Республіки Корея Вонхо Чой. Учасниками заходу були зацікавлені українські та корейські організації та вищі навчальні заклади. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського участь у засіданні взяв проректор з науково-педагогічної діяльності (міжнародні зв’язки) проф. Сергій Сидоренко.
Під час засідання комітету була розглянута низка питань, серед яких співробітництво у галузі використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, зокрема, демонстрація можливостей Корейського фонду сприяння розвитку науки і творчості (Korea Foundation for the Advancement of Science and Creativity, KOFAC) і Корейської служби з освітньої та дослідницької інформації (Korea Education and Research Information Service, KERIS).
Крім того, в рамках заходу були розглянуті можливості майбутнього співробітництва у галузях телемедицини, радіолокації, космосу. Сторони домовилися також щодо конкурсу спільних науково-дослідних проектів на 2018-2020 р.р.
Одним із важливих результатів засідання стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національним інститутом освіти впродовж життя Республіки Корея.
9. У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 6 квітня відбувся Форум ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Польщі.
Майже дев’яносто очільників вищих технічних навчальних закладів України і понад вісімдесят їхніх колег з Польщі впродовж двох днів розглядали стан, можливості та перспективи розширення співпраці, а також спільні проблеми української і польської вищої технічної освіти та шляхи їхнього подолання.
10. 14 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. Його супроводжували консул Республіки Корея Шин Кю Хо та аналітик з енергетичних та економічних питань Чо Хюн Йонг.
Учасники зустрічі обговорили питання подолання певного браку комунікацій між представниками бізнесу і науки України й Південної Кореї та шляхи й механізми розширення співпраці в різних сферах. Серед питань, які порушувалися в процесі спілкування, було й питання щодо створення на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського спільного Українсько-корейського інноваційного центру.
11. 18 квітня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася 37-а Міжнародна конференція «Електроніка та нанотехнології (ELNANO-2017)».
З 2003 року конференція проходить за підтримки Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (The Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) – надзвичайно шанованого у світі професійно-технічного товариства, що об’єднує понад 400 тисяч науковців з 160 країн.
12. 19 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Туркменістан в Україні Нурберди Аманмурадов і ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков.
Учасники зустрічі обговорили питання збільшення числа представників Туркменістану, які здобувають вищу технічну освіту в університеті, механізми організації цільової підготовки для окремих галузей економіки цієї країни, поліпшення відбору кандидатів на навчання в українських вишах тощо.
13. 20 квітня в Центрі інноваційного підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся черговий випуск Стартап школи «Sikorsky Challenge». До цієї події було приурочено й презентацію Доктрини збалансованого розвитку України «Україна 2030», з якою виступив народний депутат України, депутат відомий політик і бізнесмен Сергій Тарута.
14. 25 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» представники корпорації «HITACHI High-Technologies Corporation» Томомі Окада та Ацуші Хама провели презентацію електронного мікроскопу «Hitachi Tabletop Electron Microscope TM3030» і прочитали дві лекції, чи радше, провели два цікаві практикуми з його використання.
15. 29 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася Перша міжнародна науково-технічна конференція IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» («UKRCON 2017»).