Програма підвищення кваліфікації для жителів Великобританії

У Великобританії як молодь, так і дорослі, у  2022 році отримають можливість підвищити свою кваліфікацію та покращити навички в рамках програми, яка буде фінансуватись за рахунок державного бюджету.  Згідно заяви міністра освіти Великобританії дорослі та молодь зможуть долучитись до якісної та гнучкої освіти, яка дозволить багатьом з них отримати висококваліфіковану та високооплачувану роботу.

Британці, які бажають підвищити кваліфікацію або отримати нову освіту, починаючи з вересня наступного року матимуть доступ до понад 100 коротких курсів, що триватимуть від шести тижнів до року і будуть проводитись у зручному для бажаючих режимі. Понад 20 університетів і коледжів запропонують курси з різних предметів, таких як Digital, Net Zero, Education, STEM і Healthcare, як альтернативу традиційній трирічній освіті.

Наприкінці грудня ц. р. було оголошено про формування дев’яти технологічних інститутів, які являють собою співпрацю між роботодавцями, коледжами та університетами, що надають високоякісну вищу технічну освіту в таких галузях, як інноваційне виробництво, цифрова та кібербезпека, аерокосмічна галузь та охорона здоров’я.

Міністр фінансів Великобританії заявив, що в бюджеті країни передбачено виділити для освіти студентів віком 16-19 років на період до 2024-25 фінансового року додатково понад 1,6 мільярда фунтів стерлінгів у порівнянні з 2021‑22 фінансовим роком. Міністерство освіти країни  опублікувало дані про інвестування у наступному році з цих коштів 615 мільйонів фунтів стерлінгів.

Джерело інформації: https://www.gov.uk/government/news/skills-boost-to-support-more-people-into-jobs