Угорщина вносить зміни у сферу вищої освіти

До закону “Про вищу освіту” Угорщини внесли поправки. Вони стосуються процесу навчання, вступу та випуску студентів.

Зміни у вищій освіті Угорщини значно спростять вступ і навчання у вишах країни. Деякі з них стосуються й іноземних студентів:

• Відмова від випускних мовних іспитів. Раніше, щоб отримати диплом, студент мав скласти випускний іспит і підтвердити рівень B2 іноземної мови. Тепер університети можуть самі вирішувати, чи потрібно складати мовний тест, чи ні.
  • Можна нескінченно перескладати іспити. Досі університети могли відраховувати тих студентів, які шість разів не могли скласти один і той самий предмет.
  • Інші зміни. Решта поправок стосуються місцевих студентів. Їм буде складніше втратити державну стипендію – університет тепер сам встановлює умови для її отримання. А також тепер випускникам угорських шкіл легше вступити на 1 курс бакалаврату – вимоги до підсумкових іспитів стали нижчими.

Джерело інформації: https://www.unipage.net/ru/2669