Канада і Україна створюють умови для розвитку геоматики

фмм09 вересня у НТУУ «КПІ» відбулась установча зустріч слухачів другого курсу «Системи управління базами геоданих для інфраструктури просторових даних» Канадської навчальної програми «ІПД-освіта в Україні». Цей проект підтримується трьома сторонами: Vancouver Island University, Світовим центром даних з геоінформатики та сталого розвитку НТУУ «КПІ» та КНУ ім Т. Шевченка. Серед бенефіціарів проекту – Міністерство освіти та науки України та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Інфраструктура просторових даних – важливий національний інформаційний ресурс. Консолідовані дані з багатьох джерел, що пов’язуються з конкретним географічним положенням та періодом часу, вже використовуються для аналізу, планування та забезпечення сталого еколого-соціально-економічного розвитку. Сукупність інтегрованих засобів збору, моделювання та управління просторовими даними для наукових та адміністративних цілей (геоматика) є натепер важливим інструментарієм забезпечення національної безпеки та реалізації інформаційної політики держави.

фмм2Здійснений перший етап Канадсько-українського проекту є яскравим прикладом ефективності дистанційного навчання, що надає можливість підвищення кваліфікації фахівців. Наші КПІ-шники також брали та й у подальшому продовжать навчання у зазначеному проекті. На сьогодні сертифікати про успішне проходження першого модуля «Вступ до геоінформаційних систем та ІПД» отримали Олена Шевченко та Олена Корогодова.

Вітаємо!

Матеріал надано командой кафедри міжнародної економіки ФММ НТУУ “КПІ”