Запрошуємо на Конференцію наукової молоді 2.0 «Економічне майбутнє України»

Талановиті студенти-економісти, викладачі і дослідники провідних університетів з усієї країни запрошуються  до участі у Конференції наукової молоді #YSC 2.0 «Економічне майбутнє України»!

Конференція відбудеться  5 квітня 2019 року, 9-00 – 18-00, в залі Unit.Verse на території бізнес-кампуса Unit.City, вул. Дорогожицька, 3, м. Київ.

Організатори конференції – Українська асоціація Римського клубу та Київський Міжнародний Економічний Форум.

Головні теми конференції:
– Економічна політика і держуправління

– Бізнес і підприємництво
– Особистісний розвиток

Участь для студентів та викладачів є БЕЗКОШТОВНОЮ, за попередньою реєстрацією та проходженням конкурсного відбору. Підтверджені учасники отримають лист-запрошення від оргкомітету Конференції.

При реєстрації необхідно запропонувати 3 власні ідеї для швидкого економічного зростання України в форматі: суть ідеї – пояснення механізму дії – орієнтовні ефекти.

Реєстрація тут – https://goo.gl/forms/YVNYWTvxacb22EYX2

Контакти: office@clubofrome.org.ua, anna@clubofrome.org.ua