Нові транснаціональні освітні партнерства Китаю

Міністерство освіти Китаю оприлюднило найновіший перелік спільних освітніх програм і інститутів, до якого увійшли 36 спільних програм  вищої освіти за кордоном, а також два спільні інститути, які пропонують ще додатково 8 програм.

Згідно зі звітом Британської Ради про положення на ринку, найбільша кількість схвалень партнерства надійшла зі США (16 спільних програм та один спільний інститут). З британськими установами пов’язані  чотири партнерські програми. Рівень всіх програм – бакалаврат.

Більшість схвалених освітніх програм стосуються інженерії та науки.

Набір студентів для навчання згідно нових партнерств розпочнеться у 2019-20 навчальному році.

Автори звіту вважають, що велика кількість американських партнерств може бути реакцією на уповільнення зростання прямого набору студентів внаслідок внутрішньої політики США.

Джерело інформації