Новий пошуковий сайт для міжнародних студентів

Новий університетський пошуковий сайт, UniAdvisor, орієнтований на  міжнародних студентів, був запущений підприємцем на базі азіатської платформи для зайнятості, CTurtle. Сайт сфокусовано на можливостях працевлаштування за кордоном.

Існує велика потреба в  точній і надійній інформації щодо доступу до зайнятості, безпеки перебування в країні навчання, якості викладачів, рівня доходів випускників.

Шейн Діллон, генеральний директор компанії CTurtle (Гонконг) сподівається, що UniAdvisor, стане надійним порадником для сфери міжнародної освіти. «Наш план – бути лідером ринку щодо майбутніх запитів студентів відносно можливостей навчання за кордоном», – заявив він.

Використання зворотного зв’язку та запитів для допомоги студентам вибрати місце навчання – це інструмент, який вже використовується кількома цифровими новаторами (хоча і не пошуковими сайтами), але UniAdvisor відрізняється тим, що він додатково надає інформацію про результати працевлаштування випускників.

Сайт містить інформацію про 227 закладів вищої освіти і базується на відгуках більш ніж 17 000 студентів; база даних сайту постійно розширюється.

Джерело інформації