Потенційні іноземні студенти бажають навчатися вдома

Опитування, проведене виданням Times Higher Education (THE), показало, що більшість майбутніх мобільних студентів все ще не хоче дистанційно навчатися в закордонних університетах.

49 %  з опитаних 659 респондентів – майбутніх іноземних студентів – вважають, що онлайн-навчання в закордонному навчальному закладі було б вартим досвіду. Однак лише 32 % з них погодились, що це було б краще, ніж відвідувати очні заняття в своїй країні.

Дослідження показало, що 37 % респондентів відклали свої закордонні плани навчання через Covid-19, 16 % змінили їх, а 8 % взагалі скасували. Майже 39 % заявили, що пандемія не впливає на їх плани. Більшість респондентів (61 %) бажають навчатися в аспірантурі.

Більшість з тих, хто скасував навчання за кордоном, сказали, що зараз вони планують навчатися у своїй країні (56 %), тоді як інші заявили, що вони оцінюють свої варіанти (27 %) або можуть подати заяву в університет після пандемії (21 %).

Марк Твіддл, старший консультант з питань вищої освіти в THE, зауважив: “Пандемія пришвидшила розвиток онлайн-навчання, яке розпочалося до введення фізичних обмежень, але наше дослідження показує, що університети дійсно повинні пропонувати досвід онлайн-навчання іноземним студентам як альтернативу очному навчанню”.

Він додав, що частка студентів, які уточнюють свої плани, свідчить про те, що існує “відкладений попит” на закордонне навчання, і наступного року може бути “бум міжнародних студентів” у кампусах.

Джерело інформації