Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського нагороджений китайською «Премією Дружби – 2018»

29 вересня 2018 року у столиці Китаю, Пекіні, відбулася урочиста церемонія вручення нагороди «Премія Дружби – 2018».

«Премія Дружби» є щорічною нагородою від китайського уряду для вшанування іноземних експертів, яка започаткована у 1991 році.

Цього року в Китаї було нагороджено 50 іноземних експертів із 21 країни, які зробили вагомий внесок у розвиток піднебесної. Серед них – і ректор Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” Михайло Згуровський.

Під час свого виступу на церемонії ректор зазначив, що отримана відзнака – це надзвичайна честь для нього. «Розцінюю високу нагороду Уряду Китайської Народної Республіки як оцінку внеску всього колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського у розвиток дружби і співпраці між народами України і Китаю”, – із вдячністю зазначив Михайло Захарович.