Ректора КПІ М.З. Згуровського нагороджено медаллю Познанської політехніки

3 вересня 2018 року ректор Познанського Технологічного університету професор Томаш Лодиговський вручив ректору Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” академіку Михайлу Згуровському медаль “Zasłużony dla Politechniki Poznańskiej” –  “За заслуги перед Познанським технологічним університетом”.

Михайло Захарович Згуровський отримав вищезазначену нагороду під час наукової конференції “Наше століття. Наука заради миру”, на якій він виступив з презентацією “The general pattern of systemic world conflicts of the first half of the 21st century and their impact on the global economy and society” – “Загальна картина системних світових конфліктів першої половини ХХІ століття та їх вплив на світову економіку та суспільство”.

Саме завдяки цілеспрямованій роботі Михайла Захаровича Згуровського співпраця між Київською та Познанською політехніками активно розвивається. Зокрема було підписано ряд угод щодо спільних наукових досліджень в рамках програм подвійних дипломів. В останньому семестрі 2017-2018 навчального року  група студентів КПІ стажувалася в Познані, а польські студенти відвідали Київ з метою навчання за програмою курсу, організованого компанією Boeing. Крім того відбувається активний академічний обмін викладачами. Останньою спільною ініціативою Познанського технологічного університету та Київського політехнічного інституту є домовленість про співпрацю щодо розробки та виготовлення наносупутника Poly-Tan3.

Щиро вітаємо Михайла Захаровича із заслуженою нагородою!