Міжнародний досвід є пріоритетом при наборі персоналу

В усьому світі важливим пріоритетом при наборі персоналу є міжнародний досвід кандидатів, і це підтверджують результати досліджень британської освітньої компанії Quacquarelli Symonds (QS).

З п’яти головних пріоритетів рекрутингу міжнародний досвід є  третім за величиною, і він має неабияке значення для роботодавців, особливо з Північної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Переважає лише вищий рейтинг вузу, де навчався кандидат, та його участь у позакласній діяльності.

Генеральний директор QS Nunzio Quacquarelli пояснив, що розвиток особистих якостей та навичок міжособистісного спілкування стає настільки ж важливим, як і технічні навички, набуті протягом навчання. “Все більше важливо, щоб університети готували випускників до світу праці. Можливості для стажувань, навчання за кордоном, позакласної діяльності та активного навчання можуть  сприяти розвитку цих та інших вмінь, які надають університети “, – сказав він.

Згідно  опитувань роботодавців, однією з важливих навичок є також володіння іноземними мовами.

Джерело інформації