Співпраця Huawei та КПІ ім. Ігоря Сікорського продовжується: студенти підтвердять

Продовжується та не збавляє оберти співробітництво між офіційним представництвом в Україні однієї з найбільших світових компаній у сфері телекомунікацій «Huawei» та провідним технічним вузом держави КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Компанія «Huawei Україна» цьогоріч виділила стипендії для студентів Київської політехніки, що відзначилися у навчанні. Церемонія нагородження відбулася 3 жовтня 2017 року, в історії співпраці є вже другою та віримо, що не останньою.

Нагадаємо, що такі матеріальні заохочення студенти отримують в рамках підписаного у вересні 2016 р. Меморандуму про взаєморозуміння між компанією «Huawei» та КПІ ім. Ігоря Сікорського та на виконання укладеного Договору від 9 грудня 2016 року.

До числа студентів, які отримали винагороду за старанність у навчанні, цього року увійшли Наталія Гвоздецька (ІТС), Володимир Прокопець (ІТС), Анастасія Герус (РТФ), Володимир Думанський (РТФ), Діана Лосінець (ТЕФ), Тетяна Розум (ТЕФ), Юрій Іотов (ФЕЛ), Дарія Ляшко (ФЕЛ), Тетяна Плешка (ФЕЛ), Антон Саленко (ФПМ), Павло Сергієнко (ФПМ), Вікторія Медведенко (ФТІ) та Єлизавета Терещенко (ФТІ).

Додатково хотілося б відзначити Наталію Гвоздецьку, яка вже другий рік поспіль спромоглася отримати найвищу винагороду від компанії. Крім того, Наталія влітку 2017 р. пройшла стажування в «Huawei Україна» та на сьогоднішній день є реальною претенденткою на участь у наступному «Насінні майбутнього» – програми, що дозволяє студентам пройти декілька тижнів навчання у Китаї.

Вітаємо відмінників та дякуємо «Huawei Україна» за надані можливості й заохочення для талановитої молоді.

Короткий фоторепортаж про подію можна переглянути за посиланням.