V білорусько-китайський молодіжний інноваційний форум “Нові горизонти – 2018”

Робота дводенного форуму організована на базі науково-технологічного парку БНТУ «Політехнік». Програмою заходу передбачено проведення ряду семінарів-презентацій науково-технічних та інноваційних ідей та проектів, створених білоруської та китайською молоддю. Також працюють наукові секції по IT, приладобудуванню, робототехніці, штучному інтелекту, спортивній інженерії, міжкультурним комунікаціям Білорусі та Китаю. Крім цього для учасників заплановано відвідання Китайсько-Білоруського індустріального парку “Великий камінь” для ознайомлення з можливостями, якими володіє цей унікальний майданчик для розвитку міжнародного високотехнологічного співробітництва.

Білорусько-китайський молодіжний інноваційний форум «Нові горизонти» проводиться з 2014 року з метою сприяння розвитку співпраці студентства та молодих учених Білорусі та Китаю по створенню і комерціалізації результатів наукових досліджень і розробок, взаємозбагаченню національних культур і зміцненню дружніх відносин. В якості базових майданчиків виступають університети, наукові організації та суб’єкти інноваційної інфраструктури м. Мінська і м Шеньяна), Китайсько-Білоруський індустріальний парк «Великий камінь».

У форумі щорічно беруть участь понад 200 осіб. Цільова аудиторія: студенти, магістранти, аспіранти, молоді вчені та фахівці вищих навчальних закладів, науково-дослідних організацій, інноваційних підприємств, суб’єкти інноваційної інфраструктури, а також представники органів державного управління Республіки Білорусь і Китайської Народної Республіки у сфері науки та інноваційної діяльності.

Джерело інформації